Вторник, 23.07.2019, 18:35
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2013 » Ноябрь » 13 » Программа "Соната"
18:10
Программа "Соната"

Вийшла Соната 0.18.7

  • У версії 0.18.7

    Додано:

  • Зміни у версії - можливість у будь-який час подивитися зміни, що відбулися при останньому оновленні програми. Функція доступна через "Меню - Допомога - Дані про останнє оновлення".
  • Перенесення даних акцизу - тепер для звітів з акцизу (1-РС, 2-РС, 3-РС, 1-РА, 1-РТ, 1-ОА, 1-ОТ) Соната може підтягнути дані (перелік товарів та залишки) з аналогічного звіту за попередній період. Для цього треба просто створити звіт - якщо у базі буде знайдено попередній звіт, то програма сама запропонує вам перенести з нього дані. Також цю процедуру можна виконати, натиснувши кнопку "Консолідація".
  • Консолідація ЄСВ - додано можливість заповнення даних першого розділу Таблиці 4 звіту ЄСВ із Таблиці 6. Для цього у Таблиці 4 треба натиснути "Консолідація" (після розрахунку даних Таблиці 6).

Виправлено:

Перевірка реєстр. номера - прибрано перевірку номера реєстрації страхувальника у звіті ЄСВ. Також, цей параметр прибрано з обов'язкових при створенні та редагуванні профілю. Формат ІПН у ЄСВ - у таблиця звіту ЄСВ виправлено формат даних у колонках для коду застрахованої особи (додано підтримку карток обліку ЗО, у випадку використання паспорту додається "БК"). Експорт витягів - при експорті деяких витягів у форматі XML, створювалися файли з розширенням .RPL. Корекція значень - функція корекція значень у звіті прибирала перший нуль у полях дати, після чого таке значення ставало некоректним. Властивості звіту - помилка відсутності параметра стану документу при збереженні властивостей звітів до Держстату. Імпорт з DBF - при імпорті даних з DBF у таблицю 5 звіту ЄСВ іноді виникала помилка відсутності необхідних даних. Вибір контрагента - при виборі контрагента з довідника у додатку 1 до декларації ПДВ (J0200515) у графі 2 вказувався код ЄДРПОУ замість ІПН. Логіка ЄСВ - помилки розрахунку, консолідації та перевірки даних по військовослужбовцям (код ЗО 31) у таблицях звіту ЄСВ.
Просмотров: 5794 | Добавил: Shadow | Теги: отчетность, Отчет, звіт, соната, opz, івк, опз | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 ФОП Гляденко Галина Василівна  
Прошу виписати рахунок і тел.для підключення

Имя *:
Email *:
Код *: